|
Już lepiej chyba Szewczyka spróbować, chłopak już parę razy był w kadrze meczowej i aż tak tragicznie słaby, żeby nie zagrać chociaż raz, nie jest skoro wciąż trenuje z pierwszym zespołem.
Mam nadzieję, że pociągną serię zwycięstw, Górnik o nic nie gra więc nie będzie jakimś wymagającym rywalem.
PS Chcę dalej Jirsaka na prawej obronie, bo szczególnie w ofensywie fajnie wygląda teraz.
|