Wyświetl pojedynczy post
Feliwald
Junior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 01.05.2012, 19:21
Już lepiej chyba Szewczyka spróbować, chłopak już parę razy był w kadrze meczowej i aż tak tragicznie słaby, żeby nie zagrać chociaż raz, nie jest skoro wciąż trenuje z pierwszym zespołem.

Mam nadzieję, że pociągną serię zwycięstw, Górnik o nic nie gra więc nie będzie jakimś wymagającym rywalem.

PS Chcę dalej Jirsaka na prawej obronie, bo szczególnie w ofensywie fajnie wygląda teraz.
Odpowiedz cytując