Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 01.05.2012, 19:11
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Z racji tego że teraz mecze co trzy dni , Probierz powinien dać pograć tym co nie grali ostatnio . Dużego wyboru nie ma ze wzgledu na kontuzje ,ale powinien dać od pierwszej minuty Bitona za Genkowa (ew. obaj naraz ,ale 4-4-2 pewnie nie zagramy), Sobolewski i Małecki od 1 minuty, i może dać szanse Jovanicovi zeby w końcu zagral
W jakim celu ma grac Biton jak za miesiac juz go nie bedzie...
Odpowiedz cytując