Bernard Bialkowski, Mariusz Stempinski?

Bartosz chyba slusznie siedzi na lawce w Southampton
(Bialkowski vs. Blackpool), Stepinski natomiast ma bardzo dobra skutecznosc w reprezentacjach mlodziezowych (sezon 2010/11: 16 bramek w 16 meczach, w tym sezonie 8 bramek w 9 meczach). W piatek zaczynaja sie Mistrzostwa Europy U-17 w Slowenii, zobaczymy jak on sobie poradzi! Pierwszy mecz przeciwko Belgii o 14:00h na Eurosporcie.
Lukasz Burliga slabo sobie w Ruchu radzi, w meczu pucharowym mial duze problemy z napastnikami Ruchu Zdieszowice. Slaby zawodnik i moim zdaniem o klase gorszy niz Lamey!
Michal Nalepa? Ma miejsce w podstawowym skladzie w Radzionkowie, ok, ale on jest wolny, ma bardzo slaba technike i jest slaby na nogach, mimo ze ma dobre warunki fizyczne na papierze (189 cm i 80 kg). Zdecydowanie za slaby na Ekstraklase!