Temat
:
Koszykarki Wisły w sezonie 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
__Cobra__
Senior Member
Od: 12.2004
Offline
#
87
01.05.2012, 18:32
Brawo dla zagranicznych zawodniczek !!!Anke De Mondt, Milka Bjelica poczuły smak zwycięskiej Wisły !!
__Cobra__
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do __Cobra__
Znajdź inne posty napisane przez __Cobra__