Wszystkim piłkarzom piłkarzy Uniao Leiri UFEA rozwiązała kontrakty z powodu kilku m-c zaległosci a ostatni mecz grali w 8 zawodników bo reszta odmówiła wejscia na boisko i dostali 0:4 z Feirense. Wiec jakis ciekawy piłkarz napewno by sie tam znalazło do zakontraktowania za darmo.
http://www.transfermarkt.de/de/uniao...rein_2639.html