Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 01.05.2012, 18:03
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
Trener Probierz przed meczem z Górnikiem narzeka na problemy kadrowe i opowiada że być może czeka nas kolejny debiut, kto to może być ?

podobno to będzie Mateusz Arian. Czyli kolejna test środkowego obrońcy . Akurat Arian warunkami nie imponuje, zobaczymy czy imponuje czym innym , jednak o wiele większe nadzieje pokładałem w debiutach Urygi czy wczesniej Czekaja . Pożyjemy zobaczymy , ale dobrze że Probierz testuje takie rozwiązania gdy juz nie ma w praktyce o co grać .
Ostatnio edytowane przez Karherop : 01.05.2012 o godz. 18:07.
Odpowiedz cytując