Lechista69 napisał(a):

|
Trener Probierz przed meczem z Górnikiem narzeka na problemy kadrowe i opowiada że być może czeka nas kolejny debiut, kto to może być ?
|
podobno to będzie Mateusz Arian. Czyli kolejna test środkowego obrońcy . Akurat Arian warunkami nie imponuje, zobaczymy czy imponuje czym innym , jednak o wiele większe nadzieje pokładałem w debiutach Urygi czy wczesniej Czekaja . Pożyjemy zobaczymy , ale dobrze że Probierz testuje takie rozwiązania gdy juz nie ma w praktyce o co grać .