|
Rozbroiłeś mnie tym Bernardem Białkowskim ;D A tekst w stylu czy "Maor będzie chciał by zespół był budowany wokół niego" to już w ogóle ;P
A na serio to piłkarzy w stylu Matuszczyk i Kobylański nawet w FMie nie do Wisły nie ściągniesz.
"Mariusz Stempiński - bardzo utalentowany młody napastnik, który jest za darmo" - gdyby był tak utalentowany to czy byłby za darmo, hym?
Wspominasz o rozwiązywaniu kontraktów i o sprzedaży na siłę zawodników.. niebyt realna wizja. Trzeba się będzie z nimi męczyć do wygaśnięcia kontraktu...
|