Cytat:
|
Jakość kosztuje a szrot w stylu Ćwielonga czy Łukasiewicza może sobie łysa pała wsadzić w cztery litery bo żaden kibic normalny nie pójdzie na stadion chyba że kibol etc..
|
Czyli sugerujesz, że "kibol" przyjdzie na mecz niezależnie od tego, czy w Wiśle grał będzie Ronaldo, czy Ćwielong, a "kibic normalny" nie przyjdzie dopóki nie będzie w składzie Messiego z Rooneyem? Kogo chcesz w ten sposób obrazić? Bo wygląda na to, że siebie (w domyśle "normalnego kibica").
No, ale już nie przerywam wam, płaczki, waszego jojczenia, jednocześnie sugerując, że jest ładna pogoda i moglibyście z niej skorzystać. Z korzyścią dla wszystkich, z internetem na czele.