Wyświetl pojedynczy post
Napeti
Junior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13222
Stary 01.05.2012, 16:58
Według mnie na lato powinniśmy dokonać wielu zmian . Oto moje propozycje na najbliższe zmiany w naszej kadry :
Bramkarze :
Zostają :
- Sergei Pareiko - zapewni nam dobry stabilny poziom bronienie przez przynajmniej następny rok
Odchodzą
- Milan Jovanic - zawodnik wcale nie młody w dodatku nie daje sobie rady kiedy dostaje szansę . Sprzedac lub rozwiązać kontrakt
- Filip Kurto - młody utalentowany ale nie dostaje u nas szans przez co nie podpisze z nami nowego kontraktu
Przychodzą :
- Pavle Velimirovic - zawodnik latem bez kontraktu , można go jeszcze nazwać młodym , w dodatku pokazuje lepszy poziom niż Jovanic
- Bernard Białkowski - w Anglii nie ma szans na grę dlatego , można by spróbować wypożyczenia z opcją pierwokupu , aby sprawdzić czy da nam odpowiedni poziom
Prawi Obrońcy :
Zostają :
- Marko Jovanovic - choć ostatnio nie pokazywał wysokiej formy , ma duży potencjał i mu chcę mu się grać
Odchodzą :
- Michael Lamey - stary , kontuzjogenny i nic nie wnoszący do naszej gry . Nie ma sensu podpisywanie nowego kontraktu
Przychodzą :
- Łukasz Burliga - polak , gorszy od Lameya nie będzie w dodatku mamy go za darmo .
Środkowi Obrońcy :
Zostają :
- Gordan Bunoza - kiedy nie jest kontuzjowany gra naprawdę niezłą piłkę
- Michał Czekaj - młody , polak , kiedy będzie miał okazję do gry i trenowania z doświadczonymi zawodnikami powinien stanowić o naszej przyszłości
Odchodzą :
- Kew Jaliens - duże zarobki , częste kontuzje , błędy . Rozwiązać kontrakt
- Osman Chavez - dobry onrońca , ale według jego ostatniego klubu musimy go sprzedać , a ostatnio nie mamy szczęścia do spraw sądowych
Przychodzą :
- Michał Nalepa - młody , zbiera dobre recenzję za grę w I lidze , zasługuję na szansę
- Arkadiusz Głowacki - doświadczony , reprezentant polski , wiślak i w dodatku za darmo . Jeśli nie będzie problemów zdrowotnych brać .
- Marcin Baszczyński - jeśli Polonia będzie się rozpadać , powinniśmy kupić go za niewielką sumę .
Lewi Obrońcy :
Odchodzą :
- Junior Diaz - co mógł to Wiśle dał ale nie powinniśmy go wykupować
- Dragan Paljic - jest po prostu za słaby na Wisłę . W słabszym klubie naszej ligi może by sobie poradził , ale nam się nie przyda
Przychodzą :
- Piotr Brożek - jeśli będzie mu się chciało może zostać czołowym lewym obrońcą Wisły , ekstraklasy i reprezentacji Polski
- Kamil Moskal - on albo inny piłkarz z ME
Defensywni Pomocnicy :
Zostają
- Cezary Wilk - waleczny , jednak prawdopodobnie nie będzie za niego dobrych ofert .
- Radosław Sobolewski - nawet jeśli nie będzie mógł grać na 100% przez 90 minut , pomoże nam doświadczeniem
- Alan Uryga - utalentowany powinien wkrótce być świetnym pomocinkiem
- Tomas Jirsak - zaoferować niższy kontrakt i zatrzymać jeśli się zgodzi
Odchodzą :
- Gervazio Nunez - za dużo błędów i za wysoka cena
- Daniel Brud - skoro już upieramy się by go zostawić , to poślijmy go chociaż na wypożyczenie
Przychodzą :
- Adam Matuszczyk - jeśli będą pieniądze i będzie chciał to kupić
- Artur Lenartowski - Korona dużo za niego nie policzy a powinien się u nas sprawdzić
Prawi pomocnicy :
Zostają :
- Ivica Iliev - potrafi jednym zagraniem zmienić oblicze meczu . Choć nie ma już sił na 90 min ma umiejętności znacznie wyższe od poziomu ekstaklasy
- Patryk Małecki- choć ma ostatnio zaległości z meczu na mecz daje lepsze zmiany . Zaznaczyć tylko że można rozwiązać kontrakt w razie kolejnego wybryku
Lewi Pomocnicy :
Zostają :
- Michał Szewczyk - ma talent i potencjał
Odchodzą :
- Andreaż Kirm - bez motywacji i walki . Wcisnąć go komukolwiek
Przychodzą :
- Maciej Makuszewski - zamiast wydawać pieniądzę na Pawłowskiego , spróbowałbym kupić go . Cena powinna być niższa .
Ofensywni pomocnicy :
Zostają :
- Maor Melikson - zawodnik wokół którego powinniśmy budować naszą "11" . Pod warunkiem , że on będzie tego chciał
Odchodzą :
- Łukasz Garguła - szkoda gadać , wyrzucić jak najszybciej .
Przychodzą :
- Michał Chrapek - zasługuję na szansę , po dobrych występach w I lidze .
- Maciej Gajos - podobno utalentowany , ale nie kupowałbym go tylko wypożyczyłbym go z opcją pierwokupu
Napastnicy :
Zostają :
- Tsvetan Genkov - zawodnik strzela ostatnio gole i może być mocnym punktem naszej kadry
Odchodzą :
- David Biton - drogi , w dodatku nic ostatnio nie pokazuje
- Rafał Boguski - zbyt kontuzjogenny . Zbiera pieniądze a nie gra
Przychodzą :
- Mariusz Stempiński - bardzo utalentowany młody napastnik , który jest za darmo
- Martin Kobylański - kończy mu się kontrakt i szuka dobrego klubu gdzie mógłby grać w składzie

To tyle czekam na wasze opinie
Odpowiedz cytując