Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54911
Stary 01.05.2012, 16:55
Merkury napisał(a):Wyświetl post
...
Jakość kosztuje a szrot w stylu Ćwielonga czy Łukasiewicza może sobie łysa pała wsadzić w cztery litery bo żaden kibic normalny nie pójdzie na stadion chyba że kibol etc..
Z Bednarzem problem jest inny - on wprost odbiera nadzieje i podcina skrzydła tym którzy starają się mimo wszystko optymistycznie myśleć.

Bednarz zrobił z pracowników klubu finansowych dyletantów, ze skautów pracowników którzy, od 2-ch lat robią coś z założenia nieprzydatnego a z piłkarzy symulantów i krwiopijców z których każdy jest jedynie cyfra w budżecie i którego gotów jest sprzedać ponieważ za dużo zarabia. Do tego stawia na młodzież której w twarz mówi iż nie opłaca się zainwestować w jej szkolenie.

Czekam na jakiś pozytywny ruch z jego strony, ale im dłużej czekam tym bardziej widzę ze gość jest na niewłaściwym miejscu. Jak dla mnie to dla dobra klubu powinien dostać zakaz wypowiadania się w mediach.

Mitoman, schizofrenik, egocentryk i do tego w swoich wypowiedziach destrukcyjny. Nasz Prezes.
Odpowiedz cytując