Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25470
Stary 01.05.2012, 16:13
Mógłby mi ktoś powiedzieć w najprostszy możliwy sposób jak zrobić filmik na YT a potem go zamieścić.

Więc tak: mam kilkanaście zdjęć i opisów do nich i chciałbym to połączyć w jedno z jakimś ciekawym podkładem.
Ewentualnie gdyby ktoś miał chwilę wolnego i mi pomógł (wyręczył). Ja daję wszystko zdjęcia i podpisy - wyjdzie ciekawa historia a muzykę pozostawiam w tego kogoś gestii. W sumie to nic prywatnego a raczej związanego z 18 maja
Instrukcje jak zrobić proszę dac tutaj może komuś się przydadzą natomiast pomoc mile widziana na priv
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując