Mógłby mi ktoś powiedzieć w najprostszy możliwy sposób jak zrobić filmik na YT a potem go zamieścić.
Więc tak: mam kilkanaście zdjęć i opisów do nich i chciałbym to połączyć w jedno z jakimś ciekawym podkładem.
Ewentualnie gdyby ktoś miał chwilę wolnego i mi pomógł (wyręczył). Ja daję wszystko zdjęcia i podpisy - wyjdzie ciekawa historia a muzykę pozostawiam w tego kogoś gestii. W sumie to nic prywatnego a raczej związanego z 18 maja
Instrukcje jak zrobić proszę dac tutaj może komuś się przydadzą natomiast pomoc mile widziana na priv