Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 01.05.2012, 15:52. [29 kolejka] Górnik Zabrze - Wisła Kraków, Czwartek 3 maja 2012, 18:00
Za nami derbowy pojedynek, w którym górą byli piłkarze Białej Gwiazdy pokonują i degradując równocześnie sąsiadkę z drugiej strony Błoń.

Emocje po Derbach na pewno jeszcze nie opadły, ale trzeba pamiętać, że przed nami jeszcze dwie kolejki pierwsza już w czwartek w której zmierzymy swoje siły z zespołem prowadzonym przez Adama Nawałkę - Górnik Zabrze.

Nasz czwartkowy rywal zajmuje 8 pozycję z dorobkiem 39 punktów, na swoim stadionie Górnik rozegrał 14 spotkań legitymując się dorobkiem 8 zwycięstw 3 remisów i 3 porażek. Zabrzanie na rozkładzie mają m.in Legię, Lecha, Polonię, Koronę - czyli zespoły z czołówki.

Na jesień Zabrzanie z R22 wywieźli komplet punktów, po bramce Michała Jończyka.

Do Zabrza podopieczni Michała Probierza udadzą się bez pauzującego za kartki środkowego obrońcy - Michała Czekaj. Natomiast po absencji w Derbach do składu wracają dwaj obrońcy - Lamey oraz Diaz.

Wiślacy po wczorajszym meczu są podbudowani ważnym zwycięstwem dla kibiców i dla klubu! Trzeba mieć nadzieję, że zwycięska passa zostanie podtrzymana także w Zabrzu. A Wisła zrewanżuję się Zabrzanom za ostanie mecze! Przypomnę, że ostanie 3 mecze zakończyły się zwycięstwami Górników.

Dla naszego trenera wizyta w Zabrzu ma charakter sentymentalny, ponieważ w przeszłości był on piłkarzem Górnika.

Zapraszam do dyskusji o meczu i szansach Białej Gwiazdy w meczu przedostatniej kolejki TM Ekstraklasy.


Z kronikarskiego obowiązku przedstawię plan spotkań 29 kolejki, wszystkie mecze rozegrane zostaną 3 maja o godzinie 18:00.

Cracovia - Ruch Chorzów 3 maja, 18:00
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 3 maja, 18:00
Korona Kielce - Widzew Łódź 3 maja, 18:00
Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 maja, 18:00
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 3 maja, 18:00
Łódzki KS - GKS Bełchatów 3 maja, 18:00
Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 3 maja, 18:00
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 3 maja, 18:00
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując