Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54910
Stary 01.05.2012, 15:10
Po tym, co zaprezentował Bednarz w lidze + ekstra jestem w 100% przekonany, że przyszły sezon to będzie jeszcze większa porażka niż obecnie. Słowa o tym, że skauci szukali zawodników do Wisły poza zasięgiem finansowym przez co ich praca poszła na marne rozbawił mnie do łez. Sam Bednarz na początku wypowiadał się, że w lidze nie ma drużyny grającej w ataku pozycyjnym przez brak jakości w grających w ekstraklasie drużynach natomiast jego konkluzja powaliła mnie w związku z tym trzeba szukać w niższych ligach i stawiać na Czekaja i Bruda.
Jakość kosztuje a szrot w stylu Ćwielonga czy Łukasiewicza może sobie łysa pała wsadzić w cztery litery bo żaden kibic normalny nie pójdzie na stadion chyba że kibol etc..
Odpowiedz cytując