|
Pamiętajcie, że ten nieszczęsny Pazdan mógłby zostać jeszcze użyty z powodzeniem na środku obrony, bo z tego co mówi Bednarz pozbywamy się Chaveza, przychodzi Głowa i nagle znowu zostajemy z 1 porządnym, PRZEWIDYWALNYM stoperem. Na dodatek kontuzjogennym (bo taki Bunoza czy Jaliens chvj wie jak zagrają, nie gwarantują stałego, wysokiego poziomu a Czekaj, Nalepa czy Uryga to nadal jedna wielka niewiadoma).
EDIT: Z resztą Jaliensa też ponoć mamy żegnać. A Czekaja przydałoby się wypożyczyć.
Ostatnio edytowane przez riv : 01.05.2012 o godz. 14:00.
|