Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54906
Stary 01.05.2012, 12:37
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czy Jirsak zostanie ? Na prawej obronie spisuje sie całkiem przyzwoicie no ale nie po to sprowadzaliśmy Jove żeby grzał ławe.
A w środku pomocy jeszcze lepiej.. dla mnie w tej rundzie jest to jeden z najlepszych zawodnikow - wczoraj ewidetnie brakowalo go w srodku. Potrafi przytrzymac pilke, uspokoic gre, rzucic DOKLADNA pilke na druga strone. Jak dla mnie zdecydowanie nalezy z nim przedluzyc kontrakt. Jak on jest, Melikson, i Iliev, a do tego nie raz Gargula to pileczka chodzi az milo patrzeć...

A dodatkowo kiedy trzeba to i zagra na innej pozycji
Odpowiedz cytując