AYALA napisał(a):

|
Ciekawe czy Jirsak zostanie ? Na prawej obronie spisuje sie całkiem przyzwoicie no ale nie po to sprowadzaliśmy Jove żeby grzał ławe.
|
A w środku pomocy jeszcze lepiej.. dla mnie w tej rundzie jest to jeden z najlepszych zawodnikow - wczoraj ewidetnie brakowalo go w srodku. Potrafi przytrzymac pilke, uspokoic gre, rzucic DOKLADNA pilke na druga strone. Jak dla mnie zdecydowanie nalezy z nim przedluzyc kontrakt. Jak on jest, Melikson, i Iliev, a do tego nie raz Gargula to pileczka chodzi az milo patrzeć...
A dodatkowo kiedy trzeba to i zagra na innej pozycji
