Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 01.05.2012, 11:53
Jak grasz w przewadze nawet 11/10 to wystarczy szybko kopnąć piłkę z jednej strony boiska na drugą i już masz przewagę w strefie 2/1 albo 3/2. Problem w tym że masz ją tak długo jak brakujący przeciwnik biegnie z drugiej strony boiska. Jeżeli jest szybki przewagę masz krótko. Jeżeli jej nie wykorzystujesz to przeciwnik dobiega i już po przewadze. Zadaniem trenera jest nauczyć jak szybko i maksymalnie opłacalnie dla drużyny takie małe przewagi rozgrywać. I jeżeli trener wie jak zawodnicy powinni to robić wystarczy mu kilka treningów żeby to przekazać. Jeżeli nie wie to może trenować do za przeproszeniem usranej śmierci i nic z tego nie będzie.
Hej Nasz TS !!