Znów Żydek utopił żydów i tego trzeba się trzymać. Mecz w naszym wykonaniu średni, ale to nie było najważniejsze. Najważniejszym jest fakt, że:
Kraków jest Wiślacki i Cracovia spadła do 1.ligi!
Time to say goodbye - bezcenne i stokroć lepsze od niejednej rzuconej ....y wobec sektora gości

!
Ps. Kafarski zachowuje się jak jebana ciota, nie sądziłem że można nawet w ten sposób głośno powiedzieć. Facet nie ma honoru, jak można wprost mówić że liczy się na to że liga zostanie powiększona, albo że ktoś nie dostanie licencji

?