Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13220
Stary 01.05.2012, 11:11
KMZ napisał(a):Wyświetl post
"podobno" jak mówili komentatorzy meczu Górnik - Podbeskidzie my i lech interesujemy się Olkowskim :O
O rok za późno. Jak był to całkiem niezły grajek do wydarcia przed początkiem obecnego sezonu to powinno się to zrobić. Teraz to przegramy z Lechem tę nierówną walkę.

Poza tym - należy mocno zastanowić się nad tym, z kim chcemy rozwiązywać kontrakt, a z kim nie. Nie może tak być, że Bednarz powe "Beeeeee", jak jakaś owca na pastwisku, a my za nim. Dla mnie np. taki Jaliens mógłby zostać. Pojawia się jednak problem, bo Jaliens czuje się już wydymany przez Jacusia Bednarza. Powiedział, co wiedział, bo zobaczył wysokość jego kontraktu. Nie chce mi się komentować "pierdów" w wykonaniu Bednarza, ale jego wypowiedzi należy komentować w kategorii "groteska - komedia - tani, prymitywny żart".

Tak naprawdę to Bednarz powinien zabrać się za marketing i zadbać o to, by od przyszłego sezonu stadion na wszystkich meczach był możliwie zapełniony, by przychody z dnia meczu były jak najbardziej "zoptymalizowane".

Był ktoś poprzednio, kto chciał zrobić profesjonalny klub z Wisły. Niestety tej osoby już nie ma. Ktoś się przestraszył i nie chciał "dokończyć dzieła". Przecież można było bez problemów dokończyć rundę z Basałajem i Valcxem, przeprowadzić dyskusję na temat kosztów związanych z utrzymaniem zawodników, i albo pożegnać się z Valcxem, albo zaproponować mu nowy kontrakt na nowych warunkach. Tak się robi w profesjonalnym klubie. Niestety - stało się inaczej, jest Jacuś, który ma, możnaby powiedzieć carte blanche w działaniu. A przychodzi tutaj, znanym nam powszechnie jako partacz, który transfery robi "na czuja". Osobiście, nigdy nie będę akceptował takiego działania.

Moim zdaniem Basałaj powinien zostać, powinien być zatrzymany za wszelką cenę. To osoba, której w Wiśle nie powinno się traktować w niepoważny sposób. Zrobił dla Wisły bardzo wiele. Za jego czasów osiągnęliśmy największe sportowe sukcesy.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 01.05.2012 o godz. 11:26.
Odpowiedz cytując