Wyświetl pojedynczy post
morganfield
Senior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#236
Stary 01.05.2012, 11:06
W przewadze może utrudnić... Dobre. Chyba tylko nam. W tym sezonie ligowym Wisła dwa razy przy Reymonta musiała grać w osłabieniu. Jak to się skończyło, a jak się kończyła sytuacja gdy to rywal był osłabiony? Jaki jest stosunek bramek w tych przypadkach?
Nawet spadkowiczowi z ligi rywal z tej samej półki, grający w dziesiątkę, nie przeszkodził we wbiciu dwóch goli.



~~~~~~~~~~~~~~~~~
Karnet na rundę - 130 zł
Usłyszeć Time To Say Goodbye - bezcenne
Ostatnio edytowane przez morganfield : 01.05.2012 o godz. 11:19.