Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#235
Stary 01.05.2012, 11:06
Cytat:
Gdyby nie Melikson,
Teraz Melikson, a za chwilę będziesz pisał że to parodia piłkarza bo zagra słabo z Górnikiem albo nie zagra bo dostał kontuzji. Szczerze nie rozumiem takiego narzekania bo nie gramy perfekcyjnie nie od wczoraj i nie od kilku kolejek tylko cały sezon tak wygląda. Również nie rozumiem po co takie odkrywanie ameryki: "ale to my słabo gramy" Myślałem że każdy wie że gramy słabo i oczekiwania odnośnie "igrzysk" zostaną odłożone na kiedy indziej i chociaż derby będą cieszyły.
Przy najmniej na 2:0 powinni strzelić... faktem jest że Genkov nie miał swojego dnia.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 01.05.2012 o godz. 11:08.