|
W takim razie Wisła powinna na rewanż z Apoelem wyjść w dziesiątkę albo dziewiątkę bo "paradoksalnie gra w przewadze" utrudniłaby Cypryjskiemu klubowi sytuację. Co za bełkot...
(skala 1-10)
Pareiko 4 - jak zwykle nie wychodzi do piłek i było groźnie przy nieporozumieniu z Jirsakiem. Kiepskie piąstkowanie przed siebie piłki którą powinien złapać.
Jirsak 3 - słaby jak zwykle, jego bardzo groźna strata a w zasadzie rozpoczęcie akcji Cracovii mogła skończyć się golem
Jaliens 6 - przyzwoity występ
Czekaj 2 - wślizgi rozpaczy w polu karnym... wykopy rozpaczy, bardzo słaby
Paljić 4 - ujdzie
Iliev 6 - szarpał ale jak to z Ilievem bywa... niby robi różnice ale pożytku z tego niewiele
Nunez 1 - niech już odleci do Argentyny
Melikson 8 - klasa
Wilk 3 - walka, walką ale piłkarskie umiejętności na poziomie Szeligi
Kirm 1 - dno
Genkow 1 - beznadziejny występ
Małecki 5 - nawet niezła zmiana, świetny strzał w długi róg.
Ostatnio edytowane przez thechris : 01.05.2012 o godz. 15:08.
|