|
Tak słabego zepołu jak ta Cracovia nie widziałem dawno na Reymonta. ŁKS to jest przy nich dwoe klasy lepszy zepół. Biorąc pod uwagę,że przez lata kurczowo się bronią przed spadkiem, nie potrafiąc zbudować w miarę sensownego teamu, ich uratowanie się w jakikikolwiek sposób byłoby haniebne.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|