Wyświetl pojedynczy post
JarekTSW
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#229
Stary 01.05.2012, 09:28
Derby to Derby. Wisła dużo silniejsza miała problemy w derbach. Najważniejsze jest zwycięstwo. Po meczu z Łksem , Ruchem czy Podbeskidziem pewnie były posty o wielkiej Wiśle. A teraz znów płacz zamiast cieszyć się z derbowego zwycięstwa.