Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8555
Stary 01.05.2012, 09:03
bravelukas napisał(a):Wyświetl post
a nie jak tu niektórzy pisali 20tyś.
Klub podał taką informację:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...calego_swiata/

KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
no wlasnie to mnie zdziwilo.. skoro 24-25 bylo sprzedanych... to jest chyba liczba osob ktora przeszla przez bramki. Wyglada na to ze z 1,5 tys osob, ktore ma karnety pojechalo na dlugi weekend.
Patrząc chociażby po meczu z ŁKSem i Lechem w PP to raczej sprzedane bilety.
Odpowiedz cytując