bravelukas napisał(a):

|
a nie jak tu niektórzy pisali 20tyś.
|
Klub podał taką informację:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...calego_swiata/
KaSzTaN napisał(a):

|
no wlasnie to mnie zdziwilo.. skoro 24-25 bylo sprzedanych... to jest chyba liczba osob ktora przeszla przez bramki. Wyglada na to ze z 1,5 tys osob, ktore ma karnety pojechalo na dlugi weekend.
|
Patrząc chociażby po meczu z ŁKSem i Lechem w PP to raczej sprzedane bilety.