Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 01.05.2012, 08:28
thechris napisał(a):Wyświetl post
Żenujące pseudo-widowisko. Nie miało to nic wspólnego ze sportem ani z piłką nożną.

A sam przebieg meczu to Melikson - Cracovia 1:0

Oprócz Meliksona biegało dwudziestu kilku chłopa na tym samym, słabym poziomie.

No i bilans derbów w tym sezonie dokładnie na remis bo grająca w ósemkę Cracovia cisnęła jedenastu gwiazdorów i miała niezłą okazję w końcówce.

Mecz do dupy jak zwykle.

Neo do dupy to jest twoja wypowiedz,jak zawsze... parchy wyszumiały się przez pierwsze 15 minut-taka była taktyka Probierza jak sam przyznał ,a pózniej to już dominacja Wisły i lekkie zrywy czarnego gwiazdorka pejsiastych który coś tam próbował.
30 kwietnia 2012 dzień pamiętny Wisła spuszcza pejsy,Melikson pogrąża rodaków uszczęśliwiając Wiślaków.