Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 01.05.2012, 06:03
Nunez, Kirm, Czekaj a nawet Wilk wszyscy wczoraj zagrali przecietnie, za duzo popełnianych bledow ale kartki dostawali z glupoty sedziego, ktory nawet nie wiedzial co to jest dac ostrzezenie - niegrozny faul a ten od razu kartke wyciagał. Nie ma co sie sprzeczac kto był z tych pilkarzy najgorszy. Wygralismy i to jest najwazniejsze