Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20616
Stary 01.05.2012, 02:16
No przede wszystkim pod trybuną południową jest światło dzienne, to chyba najważniejszy powód, jest tam siłownia, jest wyższa, chyba trochę większa, korzystają z niej od dawna i tak dalej.

W ekstraklasie nie ma żadnego wymogu, żeby przebierać się pod trybuną główną, ale w pucharach korzystali z tych szatni pod zachodnią.
.
Odpowiedz cytując