|
No przede wszystkim pod trybuną południową jest światło dzienne, to chyba najważniejszy powód, jest tam siłownia, jest wyższa, chyba trochę większa, korzystają z niej od dawna i tak dalej.
W ekstraklasie nie ma żadnego wymogu, żeby przebierać się pod trybuną główną, ale w pucharach korzystali z tych szatni pod zachodnią.
|