Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#222
Stary 01.05.2012, 01:48
Zrobili to..ponarzekał bym ale że to mecz z gatunku ' nieważne jak', to odpuszczę sobie
Swoją drogą to boleśniejszy gol byłby tylko strzelony przez Małego , a co do Małego - może coś tam jest w szatni bo jak nie to na prawdę..Ręce opadają gdy widzi się grę tej niedojdy Kirma, Mały w porównaniu do niego , zaprezentował się bardzo dobrze.

Mniejsza z tym - a co do trybun -rozumiem ciśnienie, choć dla mnie za często było ono reżyserowane ale te jebane petardy to pomyłka jak wuwuzele - mam nadzieje że to tylko ten mecz, ale boję się że nie bo jakiś ogólnopolski szał jest na to gówno
Mecz to jakiś festyn ma być?, bo nie kumam tego - w tv to jeszcze jakoś przejdzie ale i tak przeszkadza oglądać - na żywo to jeden wielki niewypał - jak dla mnie, może jestem stary ale ta 'nowość' w takim natężeniu, mi zupełnie nie pasuje.

A miałem nie narzekać - oprócz tego co napisałem, reszta super sprawa
94 - Allah Akbar!!