gdyby udało się z renegocjować kontrakt Jaliensa to chciałbym, aby został na następny sezon. Gra przeciętnie, raz solidnie, raz gorzej, ale jest już w zespole, gotowy do składu, więc może zostać.
Nie trzeba robić rewolucji, wystarczy, że odejdzie 4-5 piłkarzy, a nie jak zapowiadały media 9. Spokojnie, w ich miejsca wejdą pewnie Głowacki, Nalepa, Chrapek, Brożek i jacyś nowi obcokrajowcy. Nie będzie tak źle
