Wyświetl pojedynczy post
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18875
Stary 30.04.2012, 23:30
gdyby udało się z renegocjować kontrakt Jaliensa to chciałbym, aby został na następny sezon. Gra przeciętnie, raz solidnie, raz gorzej, ale jest już w zespole, gotowy do składu, więc może zostać.

Nie trzeba robić rewolucji, wystarczy, że odejdzie 4-5 piłkarzy, a nie jak zapowiadały media 9. Spokojnie, w ich miejsca wejdą pewnie Głowacki, Nalepa, Chrapek, Brożek i jacyś nowi obcokrajowcy. Nie będzie tak źle
Odpowiedz cytując