Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
bravelukas
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8551
Stary 30.04.2012, 23:03
Z tego co podawała oficjalna kilka dni temu o sprzedaży (28 w sobotę): "Szczególnie szybko po bilety powinni wybrać się ci, którym zależy na tym, aby dopingować Białą Gwiazdę z sektora D. Na ten narożnik bowiem pozostała jedynie końcówka wejściówek na sektor D24. Pozostałe części sektora D zostały już wykupione. Nie ma już też biletów na cały sektor C i cały G, a także na sektory A21, B11, B12, B21, E22, F21 oraz H23. Oprócz wspomnianego już sektora D24 końcówka wejściówek została także na sektory A22 oraz E25." to można było rozszyfrować, że wtedy na tamten moment poszło 16-17 tyś biletów, a nie jak tu niektórzy pisali 20tyś. Szkoda, że nie padł rekord, ale zwycięstwo nad pasami jest!!i
Jazda! Jazda! Jazda! Biała Gwiazda!
Odpowiedz cytując