Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1743
Stary 30.04.2012, 22:27
jeśli chodzi o "Polską Wisłe" to zapewne Bednarzowi chodzi o pieniądze.Młody zdolny Polak jak np Uryga albo Czekaj nie będzie chciał zaraz zarabiac 300-350 tyś € za sezon ale zadowoli sie 1/4 tej kwoty
Ostatnio edytowane przez AYALA : 30.04.2012 o godz. 22:30.
Odpowiedz cytując