tormenthor napisał(a):

Śmieszy mnie ten tani, pijarowski pomysł o budowaniu ,,polskiej" Wisły. Z całym szacunkiem, ale niby na kim mamy tę Wisłę budować? Na piłkarzach pokroju Pazdana? Na tych lepszych w stylu Piecha nas nie stać. W dzisiejszym meczu 2 najsłabszymi na boisku piłkarzami byli Czekaj i Wilk. No ale Jacek chce swojskiej Wisły, bo chce widzieć łzy w oczach po porażkach. No to niestety na te łzy trzeba się będzie często szykować , jak jego pomysł wypali.
Jeśli mamy stawiać na Polaków, to jedynie przy takiej opcji, że słabość i braki piłkarzy pokroju Urygi itp. tsuszowana jest przez 3, 4 gwiazdy w stylu Maora czy Ilieva.
|
Zwłaszcza, że Ci piłkarze, którzy grają najlepiej, mają odejść - po co ich trzymać. Jak wyprzedamy połowę pierwszego składu, to w przyszłym sezonie będziemy walczyć o utrzymanie... i to bez względu na to, jakich to wspaniałych polskich piłkarzy nam Bednarz ściągnie.