Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#221
Stary 30.04.2012, 22:02
Dzis piekky dzien

Zdalem egzamin w samo poludnie latwo nie bylo ale jestem inzynierem inspektorem elektrykiem
Wiselka wygrala, nasz Zyd-Izraelczyk( nie mylic z sasiadka pojecia Zyd) podrazyl zydownie- mecz taki sobie ale na to bylem przygotowany.

City wygralo z parchami z old traford w derbach- nie jestem kibicem City ale MU zniesc nie moge na czele z ogrem.

Nie ma co nazekac
,