Wyświetl pojedynczy post
Jean_Paulista
Member
 
Od: 06.2007
Skąd: Koszalin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 30.04.2012, 21:53
btw - nie cieszyłbym się tak szybko spuszczeniem żydów do 1. ligi. Sytuacja w tabeli przemawia za tym, ze parchy zagrają tam, ale nie takie rzeczy się działy przy zielonym stoliku z ich udziałem Radzę poczekać, aż zacznie się sezon i rzeczywiście tam będą.