thechris napisał(a):

Żenujące pseudo-widowisko. Nie miało to nic wspólnego ze sportem ani z piłką nożną.
A sam przebieg meczu to Melikson - Cracovia 1:0
Oprócz Meliksona biegało dwudziestu kilku chłopa na tym samym, słabym poziomie.
No i bilans derbów w tym sezonie dokładnie na remis bo grająca w ósemkę Cracovia cisnęła jedenastu gwiazdorów i miała niezłą okazję w końcówce.
Mecz do dupy jak zwykle.
|
Najłatwiej narzekać przed telewizorem ....