Wyświetl pojedynczy post
Smok
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#217
Stary 30.04.2012, 21:33
Ja pi......ę!!!!
Jesli ktoś uważa, że kirmi Wilk byli gorsi od Czekaja, to znaczy dla mnie, że się najarał zioła kipskiej jakości.