Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#216
Stary 30.04.2012, 21:18
Czy się to komu podoba czy nie ten mecz wygrali dla nas Melikson i Jaliens. Faktów się nie zmieni. Co było wcześniej i co będzie póżniej jest dziś, w ten piękny wieczór bez znaczenia.

Dla Maora to już drugie derby, w których robi różnice.

A w ogóle to mi huśta i powiewa czy był to słaby mecz słabych drużyn czy porywające widowisko.

Ważne, że Wisła Pany