Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 30.04.2012, 21:09
Wojtator napisał(a):Wyświetl post
Kur*a wam to nigdy się nie dogodzi... wygrywamy derby, spuszczamy parchów do pierwszej ligi, a tu narzekanie
Ależ skąd ten pomysł, że narzekanie? Ot, stwierdzenie faktu i to wszystko. Radość z wyniku ogromna, radość ze spuszczenia starozakonnych ku...w jeszcze większa, ale to nie zaciemnia obrazu meczu... a mecz był fatalny, gra Wisły jeszcze gorsza. Bez pomysłu, ładu i składu. Najsłabszy na boisku Wilk i Kirm. Reszta niewiele lepsza.

Grali, jakby im ktoś nogi spętał.

To są fakty, z narzekaniem to nie ma nic wspólnego. Dziś wielkie święto u mnie w domu! Nawet moja 14-dniowa córeczka została ubrana w śpioszek z białą gwiazdą
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."