Wojtator napisał(a):

|
Kur*a wam to nigdy się nie dogodzi... wygrywamy derby, spuszczamy parchów do pierwszej ligi, a tu narzekanie
|
Ależ skąd ten pomysł, że narzekanie? Ot, stwierdzenie faktu i to wszystko. Radość z wyniku ogromna, radość ze spuszczenia starozakonnych ku...w jeszcze większa, ale to nie zaciemnia obrazu meczu... a mecz był fatalny, gra Wisły jeszcze gorsza. Bez pomysłu, ładu i składu. Najsłabszy na boisku Wilk i Kirm. Reszta niewiele lepsza.
Grali, jakby im ktoś nogi spętał.
To są fakty, z narzekaniem to nie ma nic wspólnego. Dziś wielkie święto u mnie w domu! Nawet moja 14-dniowa córeczka została ubrana w śpioszek z białą gwiazdą
