|
Bobek90
Zgadzam się z tym co napisałeś, a post kolegi Po prostu Wiślak to demagogia/prowokacja. Pół roku temu ci obcokrajowcy wspaniale przegrali 1-0 w kauflandzie... Teraz wygrali. Ale czy dokonali czegoś poza ziemskiego pokonując słabą Cracovie? Bez przesady. Gdyby tak jeszcze z 3-0 wygrali na R22 co się nam kilka sezonów temu zdarzyło.
A tak na poważnie
Ufff ulga, ważne zwycięstwo, szkoda ze tylko 1-0.
BTW
Melikson, Genkov, Wilk tak, Jaliens, Lamey Garguła nie.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|