Nie wiem czy było ale napiszę . Dzwonię do kas się spytać ile poszło już biletów i czy jutro będą otwarte kasy(nie będą ) nagle chłop mi mówi że mam możliwość zarezerwowania sobie biletu i że odbiorę go przed meczem w kasach . Wynika z tego że mamy tak jakby możliwość kupowania przez internet
