Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
michi96d
Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: koszary

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8547
Stary 30.04.2012, 20:46
Nie wiem czy było ale napiszę . Dzwonię do kas się spytać ile poszło już biletów i czy jutro będą otwarte kasy(nie będą ) nagle chłop mi mówi że mam możliwość zarezerwowania sobie biletu i że odbiorę go przed meczem w kasach . Wynika z tego że mamy tak jakby możliwość kupowania przez internet
Odpowiedz cytując