Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
1739
30.04.2012, 20:29
Durniozaur znów ośmieszył siebie i co gorsza Wisłę.
Warszawska szmata, która przyjechała tu nie wiem po co po raz wtóry.
Zero Wiślackiego serca, zero wizji, zero ambicji, zero wszystkiego.
Obyś jak najszybciej wrócił skąd przybyłeś.
arti