Temat
:
[28 kolejka] DERBY KRAKOWA, Poniedziałek 30 kwietnia 2012, 18:30
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
210
30.04.2012, 20:11
Gratulacje i podziękowania za dzisiejsze zwycięstwo!
Cały sezon fatalnie przegrany, dobre i to, że chociaż dzisiaj nie dali d.py.
Jeszcze tylko 6 dni i nareszcie koniec tej nędzy (sezonu).
arti