Wyświetl pojedynczy post
archi33
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 30.04.2012, 20:06
Nie plakac wynik idzie w swiat.Kto za jakis czas bedzie pamietal styl w jakim spuscilismy parchow.Win najwazniejszy,a spadek parchow nieoceniony.Ciekway czy za rok zagramy malopolskie derby z Termalica