Temat
:
[28 kolejka] DERBY KRAKOWA, Poniedziałek 30 kwietnia 2012, 18:30
Wyświetl pojedynczy post
archi33
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
209
30.04.2012, 20:06
Nie plakac wynik idzie w swiat.Kto za jakis czas bedzie pamietal styl w jakim spuscilismy parchow.Win najwazniejszy,a spadek parchow nieoceniony.Ciekway czy za rok zagramy malopolskie derby z Termalica
archi33
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do archi33
Znajdź inne posty napisane przez archi33