Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 30.04.2012, 19:59
Time...to say goodbye


Zegnamy! Zegnamy! Zegnamy!


Widowisko do bani. Jeden gral (Melikson), reszta odbebnila obecnosc na derbach. Wazne trzy punkty i odpowiednie pozegnanie sasiadki.

Melikson przez 1,5 roku wygral nam dwukrotnie derby.