Temat
:
[28 kolejka] DERBY KRAKOWA, Poniedziałek 30 kwietnia 2012, 18:30
Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała
Offline
#
207
30.04.2012, 19:59
Time...to say goodbye
Zegnamy! Zegnamy! Zegnamy!
Widowisko do bani. Jeden gral (Melikson), reszta odbebnila obecnosc na derbach. Wazne trzy punkty i odpowiednie pozegnanie sasiadki.
Melikson przez 1,5 roku wygral nam dwukrotnie derby.
River
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do River
Znajdź inne posty napisane przez River