Wyświetl pojedynczy post
Boruc
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 30.04.2012, 19:54
thechris napisał(a):Wyświetl post
Żenujące pseudo-widowisko. Nie miało to nic wspólnego ze sportem ani z piłką nożną.

A sam przebieg meczu to Melikson - Cracovia 1:0

Oprócz Meliksona biegało dwudziestu kilku chłopa na tym samym, słabym poziomie.

No i bilans derbów w tym sezonie dokładnie na remis bo grająca w ósemkę Cracovia cisnęła jedenastu gwiazdorów i miała niezłą okazję w końcówce.

Mecz do dupy jak zwykle.
Czasem mam wrażenie, że wcale cię nie martwią porażki Wisły, bo wtedy wreszcie możesz naszych zmieszać z błotem.

A co do meczu, to faktycznie nie stał na najwyższym poziomie, zagraliśmy ostrożnie, bo za wszelką cenę chcieliśmy utrzymać prowadzenie.