Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#205
Stary 30.04.2012, 19:47
Wojtator napisał(a):Wyświetl post
Kur*a wam to nigdy się nie dogodzi... wygrywamy derby, spuszczamy parchów do pierwszej ligi, a tu narzekanie
Nie przyzwyczaiłeś się jeszcze, że fani Wisły to najwięksi "narzekacze" wśród kibiców?