Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 30.04.2012, 19:41
thechris napisał(a):Wyświetl post
Żenujące pseudo-widowisko. Nie miało to nic wspólnego ze sportem ani z piłką nożną.

A sam przebieg meczu to Melikson - Cracovia 1:0

Oprócz Meliksona biegało dwudziestu kilku chłopa na tym samym, słabym poziomie.

No i bilans derbów w tym sezonie dokładnie na remis bo grająca w ósemkę Cracovia cisnęła jedenastu gwiazdorów i miała niezłą okazję w końcówce.

Mecz do dupy jak zwykle.
cisnela? o czym Ty gadasz? udalo sie im jeden wykop zrobic i akurat Czekaj zle trafil w pilke... A inne derby inaczej wygaldaly? Zawsze tak bylo, w cholere walki a gole po stalych fragmentach, nawet jak bylo 3:0...

Wygrana i tyle sie liczy!!