|
Wolfy, zgodziłbym się z tym pierwszym akapitem gdyby Legia miała Akademię Piłkarską z prawdziwego zdarzenia. Prawda jest taka, że funkcjonuje ona na wynajmowanych boiskach, może jest to inwestycja w dodatkowych trenerów, ich ewentualnych szkoleń w zagranicznych szkółkach piłkarskich, ale nic poza tym. To nie są kwoty w wysokości 20 milionów złotych tylko kwoty, na które myślę, że nas stać.
|