Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1737
Stary 30.04.2012, 15:20
Wolfy, zgodziłbym się z tym pierwszym akapitem gdyby Legia miała Akademię Piłkarską z prawdziwego zdarzenia. Prawda jest taka, że funkcjonuje ona na wynajmowanych boiskach, może jest to inwestycja w dodatkowych trenerów, ich ewentualnych szkoleń w zagranicznych szkółkach piłkarskich, ale nic poza tym. To nie są kwoty w wysokości 20 milionów złotych tylko kwoty, na które myślę, że nas stać.
Odpowiedz cytując