|
Ludzie, ale co wy chcecie od Bednarza? Przecież on ma tu tyle do powiedzenia co każdy z nas.
O tym że nie będzie bazy treningowej (nie mówiąc już o szkoleniowej) z prawdziwego zdarzenia decyduje jedna osoba. Nie znajdziecie jej na liście pracowników klubu.
Bednarz ma wszystko gdzieś, on ma na sobie skanalizować gniew kibiców z powodu cięć i wyników (bo jeśli ktoś uważa, że ze zgrają kupionych półdarmo rodaków będziemy grali lepiej, to jest idiotą). Wybaczcie, ale nikt nam nie odda za darmo młodego dobrze zapowiadającego się piłkarza. Zwykły ligowy szrot chodzi (zwykle dosłownie - od klubu do klubu) po kilkaset tysięcy złotych...
Gdybyśmy robili krok wstecz po to, żeby zbudować solidne fundamenty - OK. Ale my będziemy wymieniać średnich zagranicznych na słabych rodaków. I może jak ktoś jest młody i/lub głupi to się złapie na hasło "gorzej już grać nie można więc dajmy szansę młodym", ale większość widzi już chyba do czego to zmierza.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.04.2012 o godz. 13:39.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|